Březen 2012

POZASTAVENÍ BLOGU!!

11. března 2012 v 17:59 | Iris
Myslím, že už samotný nadpis mluví dosti jasně, ale velmi ráda bych k pozastavení ještě pár podrobností....
Důvod?? Samozřejmě, že pozastavuju ze stejného důvodu jako většina ostatních blogů, a to z nedostatku času. Jistě jste si všichni mohli všimnout, že Gabča má už spoustu novinek, a tady nejsou. Nemám na to čas, a asi taky nejsem na fanblog stavěná. Jsem fotografka, spisovatelka (s trochou nadsázky), grafička (spíš umělecká). Dělá mi radost zveřejňovat svojí tvorbu, na to si dokážu najít vždycky čas. A je mi to líto, ale musím přiznat, že mi to "vynáší" víc, než mít blog o celebritě.
Další věc je váš nezájem. Návštěvníků mám sice každý den okolo padesáti minimálně, ale to je pravděpodobně jenom díky odkazu na Gabčiných oficiálních stránkách, a na blogu s mojí tvorbou. Kdy jste naposledy něco okomentovali?? Ano, trošku vám to vyčítám, ale ani já nekomentuju články, které mě nezaujmou. Takže jsem asi psala nezajímavé články.
Co bude dál?? I když by to tak mohlo z předchozího odstavce vyznít, ale ne, nemám v úmyslu končit. Aspoň ne teď - za pár týdnů tomu možná bude jinak. Ze začátku mě blogovat o Gabče bavilo, tak přemýšlím o tom, že bych si to tady trošku zrekonstruovala; probrala si rubriky, udělala jinak rozvržený blog, a taky nový design. Zkrátka, aby se tady líbilo i mně, a třeba by mě to začalo znovu bavit. Před nějakou dobou jsem si objednala u jedné holky design, budou to už dva měsíce (asi) a pořád se nic neděje, takže jsem se rekonstrukci rozhodla vzít do svých rukou. Ani po rekonstrukci ale nijak převratnou aktivitu nečekejte, protože volného času mi nepřibude.
A jak dlouho by to celé mohlo trvat?? V řádu týdnů, nebo možná měsíců. Rozhodně to nebude hned. Teď předpokládám, že to nechám nějakou dobu úplně uležet a vůbec tu nebudu. Potom se do toho možná pustím. Až dostanu chuť a náladu.... Každopádně, do velkých prázdnin bych to tu chtěla znovu spustit (ono se to nezdá, ale už je to za chvilku). O aktivitě vás budu informovat na svém oficiálním blogu.
Najdete mě na adrese

http://i-ris.blog.cz.

Naposledy
Iris.