Leden 2012

Nejbližší data vystoupení v televizi

27. ledna 2012 v 17:49 | Iris
Kdy by se měla Gabča objevit v televizi, kde a při jaké příležitosti:
-------------------------------
Čtvrtek 2. února 14:00 - 16:30, ČT 1
Živě na Jedničce
Gabča bude spolu s Mariánem Vojtkem hostem v pořadu, bude povídat a zpívat ;-).
-------------------------------
Pátek 3. února 20:05 - 22:05, STV1 (Jednotka)
Legendy popu
Pořad věnovaný Karlu Gottovi
-------------------------------
Sobota 4. února 10:45 - 12:20, TV Nova
18 je jen začátek
Setkání bývalých SuperStáristů (víc mi není známo)
-------------------------------
Až budou tyto pořady odvysílané, nejspíš se tady objeví info + videa a fotky. Máme se na co těšit ;-).

Recenze na CD Dvojí tvář

27. ledna 2012 v 17:39 | Iris |  CD Dvojí tvář
Konečně se objevily novinky a taky chuť je přidat, hurá!! Omlouvám se za 19-ti denní neaktivitu, ale opravdu nebylo co přidávat :-/.
V pondělí 16.1. se na Gabčiných stránkách objevil článek o recenzích. Gabča vybrala recenze na svoje album, které jí nejvíce zaujaly a zveřejnila jejich adresu na stránkách. Zde najdete tu první a zde tu druhou. Není to ani tak zdlouhavé na přečtení a je to celkem zajímavé. Z první recenze na slovenských stránkách music.server.sk CD vychází jako velmi povedená věc, z té druhé na stránkách koule.cz v podstatě taky, i když přece jenom se najde něco k vytčení...
Gabča je s hodnocením spokojená. "Myslím, že to není vůbec zlé a další hodnocení nechám na vás. Když čtu (třeba na FB) různé reakce svých fanoušků na moje CD, zjišťuji, že si každý, ty svoje oblíbené skladby najde. Což vlastně splnilo cíl se kterým jsem do natáčení šla. Děkuji za vaši podporu," jak sama píše pod článkem.
K článku Gabča také připsala, že CD je po prvním týdnu na 32. místě v žebříčku prodejnosti. Gratuluju ;-).

Rozhovor - Jaký byl rok 2011?

8. ledna 2012 v 12:19 | Iris |  Backstage
Sice pozdě, ale přece přidávám rozhovor s Gabčou o tom, jak prožila uplynulý rok 2011. Užijte si ho :-).
+ Jedna novinka - Gábina a Arakain 2012 nebude. A důvod?? Lucie Bílá se rozhodla, že s nimi bude vystupovat ona. Škoda. Můj osobní názor je takový, že Lucie Bílá má už jisté místo v showbyznysu a nepotřebuje se už prosazovat, narozdíl od Gabči, které každá akce přilepší.

Zkouška muzikálu Kleopatra

8. ledna 2012 v 12:19 | Iris |  Kleopatra
Na YT se objevily dvě videa o muzikálu Kleopatra, jedno z Nočních televizních novin na Nově a druhé z VIP zpráv na konkurenční televizi ;-). Určitě se na obě videa podívejte.
Plus bych vás ještě moc ráda upozornila na to, že Gabčin klip k písničce Zůstanu napořád je v hitparádě Óčko Chart a zde pro ni můžete hlasovat... Bylo by super, kdyby se umístila na vyšších místech.

Kleopatra - fotky

1. ledna 2012 v 17:09 | Iris |  Kleopatra
Na serveru Super.cz se objevil článek s názvem "To je nadílka na konci roku! Gábina Gunčíková se odhalila jako Kleopatra" (haha, někdy jsou ty titulky vážně k smíchu :-D). Píše se v něm samozřejmě o Gabčiném účinkování v muzikálu Kleopatra. Přečíst si ho můžete po kliknutí na odkaz. K článku byly přiožené čtyři fotky, které jsou velmi hezké.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com