Pomozte Gabče vybrat nový singl do rádia

19. prosince 2011 v 20:29 | Iris |  News
Ahoj :-). Velmi se omlouvám, že tento blog v poslední době tak zanedbávám, ale opravdu nemám moc času a nechci články odflakovat. Taky budu muset aktualizovat sloupeček aktualit v menu. Dneska se ale na Gabčiných oficiálních stránkách objevila nová zpráva, takže vás samozřejmě musím informovat ;-).
"Tak jsem ve vzácné chvíli volna zase přemýšlela, proč mě nehrají v rádiích. Člověka to hodně zamrzí už proto, že jsem se (na základě moudrých rad lidí, kteří válčí v hudební džungli již delší čas) rozhodla na svém CD "Dvojí tvář" nahrát i skladby, které by mohly být hrané v rádiích," píše Gabča ve článku s titulkem 'Pomozte mi vybrat druhý singl.'
Jak jste jistě pochopili, jedná se o problém, že Gabčin singl Zůstanu napořád, který byl rozeslán do rádií vůbec nehrajou a ji to samozřejmě mrzí - koho by to nemrzelo, dala si na písničce hodně práce a vědí o ní téměř jenom její fanoušci.
Původním plánovaným hitem pro rozeslání do rádií byla písnička Proudu vstříc, která je opravdu hezká a hlavně chytlavá (podle mě typická 'rádiovka'), ale ta u hudebních dramaturgů neobstála.
Gabča proto žádá všechny své fanoušky, aby jí pomohli vybrat další singl z její desky, který by byl vhodný do rádií. Návrhy jí máte psát na její nově založený oficiální facebook - já jí bohužel pomoct nemůžu, protože na FB nejsem. Adresu jejího FB profilu najdete na stránkách.
A vy Gabče pomůžete?? :-)
Iris.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hamilton Petr Hamilton Petr | 21. prosince 2011 v 0:48 | Reagovat

Pomůžeme co budeme moct.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama