Kolaps na křestu nového CD?!?

11. prosince 2011 v 18:29 | Iris |  Other Articles
Jistě jste už někde četli nebo slyšeli informaci o tom, že Gabča zkolabovala na promo akci ke svému CD Dvojí tvář, která se konala 2. prosince. Je to teda už trošku starší informace, ale já jsem raději chtěla počkat, až bude oficiální. Na spoustě (převážně) paparazzi webů už se tato zpráva objevila a já se vám ji tady jenom pokusím nějak laicky shrnout:
Gabča byla pracovně vytížená, protože musela jaksi stíhat hodně věcí najednou - natáčet CD, natáčet videoklip (který jí zabral víc jak 80 hodin) a k tomu ještě hrát v muzikílu a koncertovat.
Už na začátku promo akce prý byla Gábina bledá a nevypadala zdravě. A tak když dozpívávala píseň La La, začala se jí točit hlava a zkolabovala. Potom se kolem Gabči seběhli lidi, odvedli ji do zákulisí a po chvilce se jí udělalo líp, takže mohla křest dokončit.
A co k tomu říká Gabča?? "Důvodů bylo víc. Přechodila jsem chřipku, noc předtím jsem nespala, protože jsem šla ráno do televize, a také jsem absolvovala sérii vystoupení za sebou a bez odpočinku. Na křtu bylo navíc málo vzdichu. Zatočila se mi hlava a upadla jsem."
Gabča teď bude muset navštívit lékaře a doufejme, že ten jí pomůže. Hlavně by měla Gábina odpočívat :-). Přeju hodně štěstí a hlavně tolik potřebného zdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama