Prosinec 2011

Jaro Slávik zkritizoval Gabčino vystoupení

30. prosince 2011 v 20:19 | Iris |  Other Articles
Na stránkách www.ahaonline.cz se dnes objevil článek s titulkem "VIDEO Slávik urazil Gunčíkovou: Je to průser!", ve kterém Jaro Slávik kritizuje Gábinino vystoupení na Športovci roka 2011. Kritizuje ji slovy "Další důkaz zodpovědnosti za vlastní kariéru. Jinak je to průser, špatně okopírovaný." Toto hodnocení napsal Jaro Slávik na Facebooku.
Já jsem svůj názor k Gabčinému vystoupení už napsala, takže se k tomu už nemusím vyjadřovat.:-) Jen bych řekla, aby si to Gabča nebrala moc osobně. Má okolo sebe spoustu fanoušků, kteří s touhle kritikou nesouhlasí (já patřím mezi ně, samozřejmě).


Športovec roka » 21.12.2011

23. prosince 2011 v 19:49 | Iris |  Appearances 2011 » videos
Gabča vystoupila ve středu 21.12. na TV Markíza v pořadu Športovec roka 2011. V prvním videu ji můžete vidět (a slyšet ;-)) zpívat píseň od Beyoncé - Girls a v druhém spolu s A. Soul a M. Patrlovou píseň od skupiny Queen - We Will Rock You. Na YouTube její vystoupení nemyjí moc kladné ohlasy, protože je to zpívané na playback a v dost "malejch oblečcích" :-D, ale já si myslím, že na tom není v zásadě nic špatného. Navíc Gábina je zatím ještě docela na začátku své kariéry a je ráda za všechny nabídky. Ostatně, ona sama se k tomu vyjádřila na svých stránkách slovy "První věc, co mě napadla byla, že na Slovensku je spousta krásných holek, které by mohli oslovit a které dělají tento styl hudby. Proč tedy oslovili právě mě?"
Takže já její vystoupení samozřejmě hodnotím kladně. Akorát škoda, že je to na ten playback.
Přeji vám všem krásné prožití vánočních svátků a hodně dárků zítra pod stromečkem :-).

Pomozte Gabče vybrat nový singl do rádia

19. prosince 2011 v 20:29 | Iris |  News
Ahoj :-). Velmi se omlouvám, že tento blog v poslední době tak zanedbávám, ale opravdu nemám moc času a nechci články odflakovat. Taky budu muset aktualizovat sloupeček aktualit v menu. Dneska se ale na Gabčiných oficiálních stránkách objevila nová zpráva, takže vás samozřejmě musím informovat ;-).
"Tak jsem ve vzácné chvíli volna zase přemýšlela, proč mě nehrají v rádiích. Člověka to hodně zamrzí už proto, že jsem se (na základě moudrých rad lidí, kteří válčí v hudební džungli již delší čas) rozhodla na svém CD "Dvojí tvář" nahrát i skladby, které by mohly být hrané v rádiích," píše Gabča ve článku s titulkem 'Pomozte mi vybrat druhý singl.'
Jak jste jistě pochopili, jedná se o problém, že Gabčin singl Zůstanu napořád, který byl rozeslán do rádií vůbec nehrajou a ji to samozřejmě mrzí - koho by to nemrzelo, dala si na písničce hodně práce a vědí o ní téměř jenom její fanoušci.
Původním plánovaným hitem pro rozeslání do rádií byla písnička Proudu vstříc, která je opravdu hezká a hlavně chytlavá (podle mě typická 'rádiovka'), ale ta u hudebních dramaturgů neobstála.
Gabča proto žádá všechny své fanoušky, aby jí pomohli vybrat další singl z její desky, který by byl vhodný do rádií. Návrhy jí máte psát na její nově založený oficiální facebook - já jí bohužel pomoct nemůžu, protože na FB nejsem. Adresu jejího FB profilu najdete na stránkách.
A vy Gabče pomůžete?? :-)
Iris.

Nový klip k singlu Zůstanu napořád

15. prosince 2011 v 20:29 | Iris |  CD Dvojí tvář
Jak jistě víte, na MTV měl nový Gabčin klip písničce Zůstanu napořád premiéru v pondělí 12. prosince. Na YouTube.com se klip k němu objevil dneska.
Určitě se na něj podívejte, je opravdu umělecký. Jistě jste už někde četli nebo slyšeli, že Gabča bude v klipu úplně nahá. Když já jsem tuto informaci postřehla, docela jsem se divila, ale je pravda, že třeba i v Superstar si na sebe brala Gabča docela odvážné šaty, takže když jsem se nad tím zamyslela, přišlo mi to docela logické. Gabča je opravdu hezká, tak proč by se nemohla objevit v klipu nahá...
Takže pokud jste ji vy někteří za to už odsoudili, doporučuji vám podívat se na tenhle klip, třeba to přehodnotíte ;-).

Kolaps na křestu nového CD?!?

11. prosince 2011 v 18:29 | Iris |  Other Articles
Jistě jste už někde četli nebo slyšeli informaci o tom, že Gabča zkolabovala na promo akci ke svému CD Dvojí tvář, která se konala 2. prosince. Je to teda už trošku starší informace, ale já jsem raději chtěla počkat, až bude oficiální. Na spoustě (převážně) paparazzi webů už se tato zpráva objevila a já se vám ji tady jenom pokusím nějak laicky shrnout:
Gabča byla pracovně vytížená, protože musela jaksi stíhat hodně věcí najednou - natáčet CD, natáčet videoklip (který jí zabral víc jak 80 hodin) a k tomu ještě hrát v muzikílu a koncertovat.
Už na začátku promo akce prý byla Gábina bledá a nevypadala zdravě. A tak když dozpívávala píseň La La, začala se jí točit hlava a zkolabovala. Potom se kolem Gabči seběhli lidi, odvedli ji do zákulisí a po chvilce se jí udělalo líp, takže mohla křest dokončit.
A co k tomu říká Gabča?? "Důvodů bylo víc. Přechodila jsem chřipku, noc předtím jsem nespala, protože jsem šla ráno do televize, a také jsem absolvovala sérii vystoupení za sebou a bez odpočinku. Na křtu bylo navíc málo vzdichu. Zatočila se mi hlava a upadla jsem."
Gabča teď bude muset navštívit lékaře a doufejme, že ten jí pomůže. Hlavně by měla Gábina odpočívat :-). Přeju hodně štěstí a hlavně tolik potřebného zdraví.

Dvojí tvář (2011) » všech 11 písní

10. prosince 2011 v 15:29 | Iris |  CD Dvojí tvář
Včera se na YouTube objevily snad všechny písničky z Gabči nového CD Dvojí Tvář. Myslím, že by zde rozhodně neměly chybět k poslechu, takže zde máte komplet všechny písničky. Přeju příjemný poslech. Jsou úžasné.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. La La
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Zůstanu napořád
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Volný pád
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Premiéra nového klipu bude 12.12.

8. prosince 2011 v 15:09 | Iris |  News
Ahoj :-). Na svém webu Gabča včera zveřejnila zprávu o tom, že premiéra nového klipu k singlu Zůstanu napořád bude dne 12. prosince 2011 v 16:00 na MTV. Producentem klipu je Milan Wondrejs a kameramanem Vítek Bělohradský. Více informací si můžete přečíst na oficiálních stránkách Gabči v pravém menu boxu ("Top novinky").
Potom tady mám ještě jednu skvělou novinku ze stejného dne - Gabčino CD Druhá tvář je mezi TOP 10 nejprodávanějšími alby v ČR!! Tak držím palce, aby jednou bylo třeba první...

Dvojí tvář » Buď dál jen můj

8. prosince 2011 v 15:05 | Iris |  CD Dvojí tvář
Na YT se nedávno objevilo fan-video k písničce Buď dál jen můj. Písnička je úplně úžasná, tenhle styl se mi hrozně líbí. Mimochodem, o CDéčko jsem si řekla Ježíškovi :-D.
Až se objeví nějaká další písnička na YT, samozřejmě jí sem dodám :-).

Prezentace nového CD Dvojí tvář » photos

4. prosince 2011 v 11:29 | Iris |  Appearances 2011
Ahoj :-). Jak jsem včera psala, Gabča měla prezentaci nového CD v pražském Bontonlandu společně s A. Kolečkářovou, protože obě vydávají nové CD. A už se objevily fotky ze včerejší akce...
Jsou z blogu saradracova.blog.cz. Protože autorka blogu zveřejnila strááášně moc fotek, udělala jsem takový "rychlý výběr". Další fotky najdete v tomto článku. Doufám, že budou i videa. Zatím si užijte fotky :-).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Snídaně s Novou » 2.12.2011

3. prosince 2011 v 16:19 | Iris |  Interwiews - videos
Ahoj :-). Gabča včera - 2.12.2011 byla hostem v pořadu Snídaně s Novou. Na začátku videa zpívala svoji novou písničku La La (v pořadu byl společně s Gabčou kytarista kapely Meryland Mirek Sova). Během rozhovoru v televizi ve studiu můžete vidět kousek z nového videoklipu k písničce Zůstanu napořád. Rozhovor je opravdu velmi zajímavý - pokud se chcete dozvědět více informací, určitě se na něj podívejte.
Mimochodem, Gabča společně s Alžbětou Kolečkářovou má dnes promo akci v pražském Bontonlandu ke svému CD. V nejbližší době by se mohly objevit fotky, videa... Pokud jste tam náhodou někdo šel a nemáte vlastní blog nebo místo, kde zveřejnit např. fotky které jste nafotili, napište do komentářů, já je velmi ráda s udáním zdroje zveřejním zde ;-).