Gabča chystá nové CD a klip.

24. listopadu 2011 v 18:09 | Iris |  News
Ahoj :-). Mám tady pro vás opět pár novinek. Jako první bych vás chtěla upozornit na změnu týkající se Gabčiných nových stránek - adresa http://codesign.aspone.cz byla opravdu pouze zkušební a přechodná a nové stránky najdete na adrese http://guncikovagabriela.com. Odkaz na stránky si časem umístím i někam do menu.
A proč vlastně píšu tento článek?? Právě na nových webových stránkách se objevil článek o tom, že Gabča vydá už 28. listopadu své nové album!! Bude tedy už na vánočním trhu a myslím, že nejsem jediná, která si ho přeje pod stromeček :-). Článek najdete zde. Je opravdu moc hezky napsaný.
Navíc, objevila se informace, že Gábina natáčela 21.-23. listopadu klip ke svému singlu Zůstanu napořád. V tomhle případě je taky už teď jasné, že je opravdu se na co těšit, protože klip bude vytvořen speciální grafickou metodou... Více informací si přečtěte zde.
Takže se na obě dvě novinky moc těším :-). O ostatních věcech vás snad budustíhat informovat. Jen tak mimochodem, tento blog by taky už potřeboval nový design...
Iris
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama