Den zdraví a krásy - Hostivař - foto

8. října 2011 v 20:19 | Snowflake* |  Concerts '11 - other
imagebam.com
Ahoj :-). Pokud sledujete tento blog, jistě jste postřehli informaci, že dneska se konal Den krásy a zdraví v OC Park Hostivař. Téhle akce jsem se zúčastnila a bylo to super :-). Nebylo tam moc lidí - tipuju tak 50 nebo 70 - takže jsem si docela oddychla, že tam nebyl takový dav jako na pražské autogramiádě ČSS, která byla dost děsná :-D.
Vystoupil i Lukáš Adamec. Zpíval hezky, ale myslím, že Gabča je úspěšnější a žádanější docela oprávněně. Měl i takovou malou autogramiádu, takže jsem dostala podpis.
Gábi měla koncert rozdělený na 2 části a spolu s ní vystoupil jejich kytarista a klávesista. Zazpívala svůj obvyklý repertoár, tzn. písničky, které zpívala v SuperStar. U+Ur Hand a The Final Countdown dala dokonce dvakrát :-)). Stála jsem úplně vepředu u pódia, takže jsem měla vážně mega zážitek. Natočila jsem písničku Send Me An Angel, jenže zvuk je opravdu mizerný.
A v přestávce mezi 1. a 2. částí koncertu se se mnou Gabča vyfotila :-). Byla jsem nervózní, nevěděla jsem vůbec, co jí mám říkat :-D. Mám z toho hroznou radost :-). Na své autogramiádě se mi Gabča podepsala na ruku a na tu autogram kartičku :-).
No... Co bych dodala :-D?!? Bylo to super, úplně úžasný. Fotky, které jsem vyfotila, najdete v celém článku a až se objeví nějaká videa, tak vám je sem dám :-). Sledujte dále tento blog ;-).


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama